Про це розповів експредставник президента України в АР Крим (2017-2018 рр.) Борис Бабін.

“Ніхто у полі цього комплексу не бачив. Агресор “роздмухує” це питання так само як вони розповідали про унікальні танки “Армата”. Всі ми чули це з кожної праски. Але воюють вони Т-62 та іншими. Так само й тут. Розповіді про С-500 — це насамперед сьогодні засіб пропаганди. Населення РФ, Криму бачить, що ППО агресора є “дірявою”, — сказав експерт.

Він зазначає, що оборонці знищили кілька базових об’єктів для окупантів – це РЛС на Ай-Петрі, під Алуштою, об’єкти, які залучені у глобальній ПРО, на випадок ядерної війни.

За цих умов їм слід щось розповідати.

Раніше DEFENSE EXPRESS писало, що зенітні ракетні комплекси С-300 та С-400 виявилися абсолютно неефективними проти балістичних ракет ATACMS, тож росіяни тепер вимушені розташувати у Криму новітню установку С-500.

Нагадаємо, лише за перші три дні цього тижня Генштаб відзвітував про дві потужні атаки на позиції російських ЗРК С-300 та С-400 у Криму, вночі 10 та 12 червня. У результаті першої атаки на супутникових знімках зафіксовано знищення щонайменше радіолокаційної станції РЛС 48Я6-К1 “Подлет”, а також командного пункту 5Н63С з радіолокатором підсвічування цілей та наведення ракет 30Н6.