Таку модель телевізора продають на сайті одного інтернет-магазину.

Вартість телевізора – 999 тисяч 999 гривень. У характеристиці виробу зазначено, що він призначений для вітальні. На сьогодні користувачі залишили 37 коментарів. Публікуємо добірку найоригінальніших із них.

Дивлячись цей телевізор ви просто занурюєтеся в нього, так як за розміром він набагато більше вас. Картинка дивовижна. Я тепер не виходжу з дому, так як там все сіро і тьмяно порівняно з телевізором. Звук такий, що коли я його вмикаю – приходять всі сусіди і думають що з концертом приїхав виступати Олег Винник. І це на рівні гучності 10 зі 100. Дуже радує пульт-указка, зручно грати з котом. Браузер просто літає, прямо по квартирі“, – іронізує коментатор Валерій Казаков.

У квартиру не вліз, тому повісив на стіну сусіднього будинку. Картинка гарна соковита, та й звук теж в порядку. Все чутно. Правда сусіди стали скаржитися, що чують, як я телек дивлюся“, – жартує Дмитро Мудрак.

Нагадаємо, нещодпавно Держспоживслужба перевірила три столичні «Епіцентри» та виявила, що 44% продукції в магазинах не відповідає нормам. Також в мережі виявили продукцію, яка становить небезпеку для споживачів.

Фото: скріншот