Про це повідомила заступниця міністра оборони Катерина Черногоренко.

З 18 травня, коли розпочав роботу застосунок “Резерв+”, його послугами для оновлення персональних даних та оформлення військово-облікових документів скористалися вже 2 мільйони українців.

“Вже 2 мільйони українців оновили свої дані у Резерв+. Без втрати часу й очікування. Кількість людей, що оновлює дані, продовжує зростати щодня. Ми порахували: якщо б 2 мільйони пішли одночасно оновлювати дані у всі ТЦК в Україні, то це б зайняло понад 235 днів”, – зазначає заступниця міністра.

Також Черногоренко наголосила, що оновлення даних через застосунок займає лише кілька хвилин. Завдяки цьому “Резерв+” став першим місцем, куди українці звертаються для оновлення даних. На другому місці – ЦНАПи, на третьому – ТЦК та СП.

Яка позначка вказує на вдале оновлення даних

У застосунку “Резерв+” після оновлення військово-облікових даних має з’явитися спеціальна мітка часу. Саме вона підтверджує факт оновлення даних. Про це заступниця міністра оборони окремо написала у фейсбук.

“Після оновлення даних в електронному військово-обліковому документі відображається мітка часу, що підтверджує факт оновлення даних громадянином та свідчить про виконане зобов’язання”, – зазначила Черногоренко.

Вона додала: якщо, наприклад, громадянин перебуває за кордоном і має дату оновлення даних, то він виконав своє зобов’язання. Окрім того, до застосунку додали можливість виправлення даних онлайн. Таким чином громадяни можуть повідомити про помилки у ПІБ або ідентифікаційному коді. У майбутньому буде додана опція виправлення

“У майбутньому ми додамо опцію виправлення та інших даних онлайн”, – додала вона.

Раніше ми розповідали, як можна дізнатися про штраф за ухилення від військової служби в обхід ТЦК та застосунку “Резерв+”. Для цього існує окрема система.