Новини
Угорщина заявила, що захоплення українських інкасаторів та викрадення грошей – відповідь на нібито “блокування” Україною роботи нафтопроводу “Дружба”. Будапешт також не виключає подібних дій в майбутньому. Уряд Угорщини 10 березня ухвалив спеціальну поставу про “збереження вилучених коштів і золота на час розслідування”. Йдеться про арештоване майно українського Ощадбанку