Про це повідомило Міністерство Закордонних справ у своєму Telegram-каналі.

За підсумками переговорів, очільник відомства Дмитро Кулеба заявив, що вони були відвертими, але конструктивними.

Немає жодних питань, які не можуть бути вирішені чи врегульовані у двосторонньому діалозі, — зауважив він.

Міністр також подякував угорській стороні за гуманітарну допомогу, яку вона надає Україні, прихисток українських громадян, зокрема дітей, та лікування поранених українських військовослужбовців в Угорщині.

Крім того, Кулеба позитивно оцінив рішення Угорщини піти на компроміс на засіданні Європейської Ради у грудні 2023 року, яке дозволило відкрити переговори про членство України в ЄС.

Також дипломати обговорили питання секторального співробітництва, зокрема проєкти у сфері логістики, розвитку транспортного сполучення, енергетичних проєктів, проєктів на фінансовому ринку:

Нашим фахівцям є про що поговорити, є над чим працювати. Домовилися, що наші відповідні міністерства та відомства проведуть предметні секторальні переговори по кожному з проєктів і представлять дорожні карти, як вони будуть до них рухатися, — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що глава МЗС Дмитро Кулеба наголошував, що українська сторона налаштована на остаточне врегулювання суперечки з Угорщиною щодо прав нацменшин. Країни створять спільну комісію, яка за 10 днів представить список невирішених питань.

Своєю чергою, Сійярто заявив, що Будапешт хоче повернення для угорської меншини Закарпаття прав, які вона мала до 2015 року.