Воно розташоване біля Старих Петрівців, територією має опікуватися Вишгородська міськрада.

Напівлегальне сміттєзвалище виявили екологи неподалік Києва. Держекоінспекція вже перевірила його, повідомила у прямому включенні з місця події кореспондентка «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ».

Звалище виявили поблизу полігону у Старих Петрівцях, що неподалік Вишгорода, відведеного спеціально під сміття. Однак дозволена площа була у 5 гектарів, а нині вона складає вже за 20 гектарів.

Серед інших правопорушень — недотримання регламенту та правил збирання і вивезення відходів (не утилізовані медвідходи та інше), відсутня система гідроізоляції на полігоні. Вишгородська міська рада опікується цією територією, балансоутримувачем є КП «Комунальник».

«Порушено кримінальну справу Київською обласною прокуратурою, залучали сюди фахівців і спеціалістів. Збитки нанесені державі і екології більш ніж на 55 мільйонів гривень» — повідомив голова Держекоінспекції Андрій Мальований.

З його слів, відомство перевірило в Київській області 10 таких полігонів і жоден із них не був в зразковому стані, всюди були порушення. Більшість із них переповнені, рекультивація не проводиться, цьогорічні збитки складають вже 350 мільйонів гривень.

Нагадаємо, влітку на Київщині за допомогою супутника виявили 80 незаконних сміттєзвалищ.

Фото: Фейсбук