Про це заявив заступник генерального секретаря НАТО Мірча Джоане, пише Digi 24.

За його словами, НАТО має достатньо ресурсів, аби підтримати Ізраїль у конфлікті з ХАМАСом, а також надати військову підтримку Україні у війні з Росією.

У 32 країнах НАТО разом зі Швецією проживає понад мільярд людей, і на них припадає понад 50% світового ВВП. Є ресурси для того, щоб ми могли відвернути нашу увагу від того, що маємо зробити на підтримку України.

Як зауважив посадовець, Росія була б рада, якби Захід, США і НАТО почали приділяти більше уваги тому, що відбувається на Близькому Сході. Проте він зазначив, що цього не станеться.

Ми зможемо впоратися з цими двома ситуаціями, ми сподіваємося якнайшвидше заспокоїти ситуацію на Близькому Сході і продовжувати підтримувати Україну.

Нагадаємо, у Білому домі заявили, що запит президента Сполучених Штатів Америки Джо Байдена на фінансування допомоги Україні та Ізраїлю відіграє вирішальну роль у безпеці американців.

Як ми писали, у п’ятницю, 20 жовтня, Президент Сполучених Штатів Америки Джо Байден запросив у Конгресу узгодження бюджету для допомоги Україні та Ізраїлю. За даними американських ЗМІ, сума запиту становить 105 мільярдів доларів.

Фото: відкриті джерела