Про це розповів в ефірі КИЇВ24 військовий експерт, полковник запасу ЗСУ, військовий льотчик-інструктор Роман Світан.

Якщо вони запустять сухопутний коридор і ми його не знищимо… що навряд чи, то вони можуть тягати по 3 тисячі тонн дизеля чи пального й по суходолу. А от якщо знищити й те, і інше, то тоді будуть великі проблеми. Там, може тільки на місяці залишиться, особливо паливо, зв’язане з військовими потребами. Тобто дизель, авіаційний керосин… це теж дуже важливо. Там 5 аеродромів працює, а літаки жруть доволі таки серйозно.

Він додав, що зазвичай росіяни мають механізм відправлення палива за допомогою морського мосту. Однак нині вони бояться навіть виходити у Чорне море. Тож цей міст точно відсікуть.

 Тому, проблеми будуть, от перші проблеми з паливом й почнуться якраз з окупованої території України. Оце Крим, це Запорізька, Херсонська область. 

Кримському мосту — тривожно: вибухи на півострові почастішали

Україна знищить Кримський міст уже в першій половині цього року. Про такі плани щодо переправи заявили в ГУР.

Очільник української розвідки Кирило Буданов уже має більшість засобів для досягнення цієї мети. Натомість знищення мосту значно посилить кампанію України зі звільнення тимчасово окупованого півострова, підніме бойовий дух на полі бою та за його межами.

В етері КИЇВ24 військовий експерт розповів, що для знищення Керченського мосту в окупованому Криму найефективнішим буде комбінований удар. Крім того, там є 200 воєнних російських об’єктів, які треба уразити.

Тим часом у ніч на 17  квітня в окупованому Криму пролунали вибухи Джанкої. За інформацією місцевих мешканців, вибухи пролунали до оголошення повітряної тривоги. Згодом у мережі поширилось відео, як після “хлопків” на військовому аеродромі зайнялася масштабна пожежа.

Також у суботу, 13 квітня, на сході окупованого Криму, у Керчі, спрацювала протиповітряна оборона росіян. На тлі цього окупанти перекривали рух Кримським мостом.