Про це заявив спікер парламенту Грузії Шалва Папуашвілі, інформує грузинське видання SOVA.
Політик нагадав, що під час початку російської агресії в Україні офіційні особи у Києві «втягували в цей сценарій Грузію».
Нас підштовхували змінити барвисту реальність і безпеку, які ми маємо сьогодні, на реальність, яка є сьогодні в Україні.
На його думку, передвиборчі банери «Грузинської мрії» набули резонансу тому, що «ті, хто підштовхував Грузію до війни, подивилися в очі власному злочину».
Прем’єр-міністр України (Денис Шмигаль – ред.) публічно закликав грузинський народ – ідіть до будівлі парламенту і попросіть свій уряд відправити добровольців на війну. Сьогодні, коли українська влада каже: «Не втягуйте нашу війну у свої політичні дебати», чому вони втручалися свого часу?
Як додав посадовець, на банери мають звернути увагу всі — особливо ті, хто підштовхував Грузію до сценарію, який зображений на банерах.
Він також звинуватив місцеву опозицію у підштовхуванні Грузії до участі у війні.
Нагадаємо, 26 вересня 2024 року стало відомо про те, що правляча партія «Грузинська мрія» використала фото знищених українських міст під час передвиборчих перегонів. У відеоролику були показані кадри бомбардувань, чому протиставляються нові автобуси та фонтани у містах Грузії. За допомогою такої реклами політсила хоче показати, «що робить опозиція», та пропонує виборцям таким чином сказати «ні» війні.
Того ж дня у Міністерстві закордонних справ України відреагували на політичну рекламу в Грузії зі зруйнованими містами України. МЗС зазначило, що засуджує та вважає неприпустимим використання в політичній рекламі «зображень жахливих наслідків безжальної війни Росії проти України, страждань та крові тисяч невинних людей, руйнувань церковних святинь та культурного надбання людства».