Про це на брифінгу заявив спікер державного проекту здачі в полон російських та білоруських військових “Хочу жить” Віталій Матвієнко.
“За квітень кількість звернень у нас зросла по відношенню до березня 2023 року на 10% і становить 3 200 звернень. Загалом за час існування проєкту ми отримали понад 16 тисяч звернень. І сайт відвідало більше як 36 мільйонів відвідувачів, із них 32 мільйони – з території російської федерації”, – розповів Матвієнко.
Водночас керівник проєктів Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими Андрій Скоцик уточнив, що “32 мільйони з російської федерації – це вже велика цифра, але “роскомнадзором” ведеться цілеспрямована боротьба з сайтом “Хочу жить”.
“І на сьогодні кількість доменів, яка заблокована “роскомнадзором”, перевищує 150. І раз у два-три дні робимо новий домен, домен – це фактично назва сайту для того, щоб росіяни могли ознайомитися з цим проєктом”, – сказав Скоцик.
Довідка: “Хочу жить” є державним проектом Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими. За підтримки Міністерства оборони України та Головного управління розвідки, цей проект розроблено для військовослужбовців Збройних сил Російської Федерації та Республіки Білорусь, які хочуть добровільно здатися в український полон.
Фото: Відкриті джерела