Про це повідомляє The Times.

Байден запевнив Зеленського, що підтримка України продовжиться, включно з новим пакетом допомоги в розмірі майже 8 мільярдів доларів і постачанням високоточних керованих бомб JSOW, які допоможуть завдавати ударів по російських силах. Однак ці ракети не дозволять Україні вражати цілі на території Росії, що, на думку Києва, необхідно для порятунку цивільного населення.

Західні країни досі дозволяли Україні використовувати ці ракети тільки для ураження російських військ у прикордонних районах.

Зеленський 26 вересня також представив свій План перемоги у війні, яка триває вже два з половиною роки. Однак жодних змін у позиції Вашингтона щодо використання ракет дальнього радіуса дії оголошено не було, і це сталося менш ніж за добу після того, як російський диктатор Володимир Путін попередив, що великомасштабна повітряна атака на Росію з боку підтримуваної Заходом України може викликати ядерну відповідь.

Варто зазначити, що подальша підтримка Києва може бути “під питанням”. За даними видання The New York Times, коли президент України Володимир Зеленський відвідав США у грудні 2022 року, його зустрічав великий натовп, бурхливі оплески та пакет допомоги на суму майже 50 мільярдів доларів. Але в міру того, як війна затягується, президент України отримує значно більш спокійну зустріч у Вашингтоні та стикається з гнівними запитаннями з боку деяких республіканців.

Відтак, видання робить висновок, що “зіркова сила” Зеленського у Вашингтоні помітно згасає, що може мати потенційно жахливі наслідки для майбутньої військової допомоги Україні з боку США.