Про це повідомляє “РБК-Россия”.

У Санкт-Петербурзі на складі маркетплейсу Wildberries сталася масштабна пожежа. Вогонь охопило 50 тисяч квадратних метрів. Співробітників складу евакуювали, постраждалих немає.

До ліквідації пожежі залучено 270 рятувальників і 57 одиниць техніки. Причина пожежі невідома, але, за однією з версій, це може бути підпал.

Wildberries – міжнародний інтернет-магазин одягу, взуття, електроніки, дитячих товарів, товарів для дому та інших товарів. Окрім Росії, працює в Білорусії, Казахстані, Киргизії, Вірменії, Польщі, Словаччині, Німеччині та Ізраїлі. Компанію заснувало подружжя російських бізнесменів Владислав та Тетяна Бакальчук у 2004 році.

23 липня 2021 року президент України Володимир Зеленський підписав указ “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів”, яким набувають чинності рішення РНБО стосовно санкцій проти російського онлайн-ритейлера Wildberries і його засновниці, найбагатшої жінки Росії Тетяни Бакальчук.

Тодішній міністр культури Олександр Ткаченко заявляв, що санкції РНБО проти російського ритейлера Wildberries є черговим кроком у боротьбі за очищення українського інформаційного простору від російської експансії. За його словами, Wildberries “продавав російську пропаганду та форму російських солдатів”, а тому більше не працюватиме в Україні.