Про це заявив постійний представник МВФ Ваграм Степанян, пишуть ЗМІ.

Зазначається, що сьогодні у Києві розпочинаються зустрічі з представниками влади України та іншими партнерами з командою МВФ на чолі з Умою Рамакрішнан, заступником директора Європейського департаменту МВФ.

Метою зустрічей є обговорити цілі економічної політики влади України та виклики, що стоять перед економікою України.

Окрім того, 13 лютого команда МВФ візьме участь в інавгураційному засіданні керівного комітету Фонду розвитку потенціалу України, що адмініструється МВФ. Зазначається, що на цій зустрічі представників влади України, партнерів з розвитку та фахівців МВФ обговорюватимуться “пріоритети щодо посилення спроможностей України та підтримка МВФ цього важливого завдання”.

Також 17 лютого місія МВФ під головуванням Гевіна Грея розпочне дискусії з представниками влади України у Варшаві, де втретє переглядатимуть програму розширеного фінансування, що підтримується МВФ.

Нагадаємо, що ще в кінці грудня 2023 року директор Європейського департаменту МВФ Альфред Кеммер зазначив, що затримка фінансування для України може поставити під загрозу усі досягнення. МВФ очікує надходження донорської підтримки у першому кварталі 2024 року.