Про це в ефірі КИЇВ24 повідомив політолог-міжнародник Артем Бронжуков.

Мені здається, тут Путін грається в якийсь або в “майндгеймс”, або у реверсивну психологію, або в якісь методи глобального психологічного впливу на американців.

Бронжуков також зазначив, що така сама історія трапилася тоді, коли ще Байден не зняв свою кандидатуру з виборчих перегонів — тоді Путін сказав, що він подобається йому більше, ніж Трамп.

Тому, напевно, на когось роблять ставки у Кремлі й напевно, розуміючи, який імідж має Путін в США, таким чином підігрують Трампу.

Експерт також наголосив, що фаворитом на виборах у США є Камала Гарріс, але чи буде Трамп “зручним” президентом у разі свого обрання, поки невідомо.

Це питання доволі складне, тому що, враховуючи самого Трампа, враховуючи його непередбачуваність, враховуючи в нього і радикальність з одного боку, з іншого боку інфантильність, робити якісь прогнози про те, хто ж насправді буде більш таким прийнятним президентом для росіян, сьогодні я б не став. 

Путін “симпатизує” Гарріс

Допоки Байден не зняв свою кандидатуру з виборів нового президента США, Путін вболівав за нього. Тепер він прихильний до Камали Гарріс. Про це диктатор сказав на економічному форумі у Владивостоці в четвер, 5 вересня.

“Що стосується фаворитів, то не нам це визначати. Це вибір американського народу. Нашим фаворитом, якщо можна так сказати, був пан Байден. Його зняли з перегонів, але він рекомендував підтримати пані Гарріс. І ми так зробимо, будемо її підтримувати”, – заявив Путін.

Він зазначив, що суперник Гарріс на виборах Дональд Трамп на посту президента США “ввів стільки санкцій щодо Росії, скільки жоден президент раніше не вводив”.

До речі, на слова Путіна відреагував Дональд Трамп. Кандидат у президенти США зазначив, що не знає, як оцінювати висловлювання глави Кремля та як ставитися до цих заяв: як до образи чи до послуги.