Про це йдеться у відео, яке Президент України опублікував у себе в Telegram.

За словами Зеленського, тільки за березень російські терористи атакували Україну з різного виду зброї кількістю близько 5 тисяч: понад 400 ракет різних типів, понад 600 “Шахедів” і понад 3000 керованих авіабомб.

Багато міст і сіл України потерпають від цього терору, і особливо жорстоко Росія бʼє по прифронтових територіях та прикордонних громадах.

Наш Харків, більш ніж мільйонне місто, зазнає ударів ракет і дронів з першого дня цієї війни. Тепер російські терористи застосовують ще й авіабомби проти Харкова. Це щоденні знущання і біль, щоденні втрати у місті. Зруйнована критична інфраструктура, щодня руйнування звичайних житлових будинків.

Володимир Зеленський вкотре закликає іноземних партнерів надавати ще більше систем ППО, аби уберегти життя українців та дати можливість якомога швидше завершити війну.

Усього цього не буде, коли Україна отримає надійні системи ППО, які можуть врятувати життя наших людей та повернути безпеку нашим містам. «Петріоти» в руках українців довели, що всі форми російського терору можуть програти.

Нагадаємо, що сьогодні, 3 квітня, на Харківщині у лікарні від отриманих травм померла дитина. Хлопчика було поранено 2 квітня, коли росіяни обстріляли село Новоосинове Куп‘янського району.

Також росіяни вкотре атакували Харківщину. Випустили по області КАБи. Наслідком атаки є пошкодження гаражного кооперативу та приватних будинків.