Про це повідомляє Bild.

За даними видання, Rheinmetall інтегрувала бойове відділення з вежею зенітного комплексу Skyranger з 35-мм гарматою на танкове шасі Leopard 1 замість оригінальної колісної платформи БТР Boxer.

Подібне нововведення дасть змогу системі рухатися разом з іншою важкою гусеничною бронетехнікою, що зробить її повноцінною системою ППО сухопутних військ.

Відомо, що поки що завод, побудований на заході України, переважно займається ремонтом пошкоджених під час боїв танків Leopard 1 і БМП Marder. Однак у найближчому майбутньому там ремонтуватимуть передані ЗСУ Leopard 2, а також танки інших країн.

Зазначається, що розташування відкритого в Україні заводу Rheinmetall засекречено.

Які покращення це надасть

Представник Rheinmetall Берн Бернхард зазначив, що у концерну багато танків Leopard 1, на шасі яких можна встановлювати вежі Skyranger. Це дасть змогу встановлювати додаткове обладнання, яке використовуватиметься для виявлення та супроводу цілей. Це ще однією перевагою є те, що таке рішення посприяє збільшенню готових до пуску ракет у пусковій установці.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що в Україні запрацював перший проєкт у рамках партнерства Укроборонпрому і німецького оборонного концерну Rheinmetall.