Аналітик вважає, що дізнатися правду в умовах політичного режиму в РФ буде вкрай складно.

КИЇВ24
Російський Іл-76, фото gettyimages

Про це розповів в ефірі КИЇВ24 військовий аналітик, колишній співробітник СБУ Іван Ступак.

Згадайте Оленівку. Наших хлопці, я тоді казав, спалили. Ніякого Хаймарсу не було. Чи когось допустили? Ні. Чи приїде туди ООН? Ні. Чи приїде туди Червоний Хрест? Ні. Вони публікують той висновок, який буде потрібен. Ну, давайте ще раз. Це у нас ми можемо поставити під сумнів якусь там державну версію, наприклад, або вимагати від держави. В Росії – ні. В Росії показали, ось читайте, не подобається, в кращому випадку, не подобається «Йдіть лісом», а в найгіршому випадку можуть ще й кримінальну відповідальність за дискредитацію цих фейків людині прив’язати. Тому, ще раз, там авторитарний режим, що показали, тому і будьте раді.

Раніше ГУР заявило, що не має достовірної інформації про те, хто перебував на борту літака Іл-76. Також українську сторону не проінформували про «необхідність забезпечення безпеки повітряного простору в районі міста Бєлгород».

Нагадаємо, вдень 24 січня у Бєлгородській області РФ розбився військовий транспортний літак Іл-76, який зазвичай використовують для перевезення техніки і десанту. Докладно про падіння Іл-76 ми писали тут.

Читайте КИЇВ24 на інших платформах

Останні новини

Погода
24 Лютого 2024
Більше новин