Про це повідомляють аналітики DeepState.

Зокрема окупанти мають успіхи в районі Роботиного на півдні та південному сході, біля Вербового, в Парасковіївці, Нетайловому, неподалік Яснобродівки, Новопокровського, Кераміка, Берестового, в Зеленому та поблизу Бугруватки.

У Генеральному штабі зазначили, що ситуація на передовій залишається напруженою, але водночас контрольованою.

Ситуація на фронті залишається напруженою, але контрольованою. Сили оборони продовжують рішуче протидіяти спробам противника просунутися в глибину території України, спрямовують зусилля на зрив виконання окупантами планів наступу.

Зазначимо, що президент Володимир Зеленський заявив, що цього тижня Сили оборони зміцнили позиції на Харківщині, росіяни не досягають завдання розтягнути українські сили.

Зведення Генштабу на 22:30 минулої доби

На Харківському напрямку з початку доби відбулося 11 бойових зіткнень. Окупанти завдавали авіаударів та не полишали спроб прорвати нашу оборону біля Вовчанська, Стариці, Липців та Зеленого. У відповідь українські воїни завдали загарбникам відчутних втрат, інформація про які уточнюється.

На Куп’янському напрямку Сили оборони успішно відбили атаки ворога в районах населених пунктів Синьківка, Іванівка, Берестове.

На Лиманському напрямку противник активних дій не проводив.

З початку доби жорсткі бої тривали на Сіверському напрямку. Тут впродовж минулого дня російські окупанти здійснили 23 спроби прорвати оборону українських військ. Однак успіху не мали.

На Краматорському напрямку росіяни 14 разів намагалися прорвати оборону українських військ поблизу населених пунктів Калинівка, Новий, Іванівське, Кліщіївка та Андріївка.

Інтенсивно ворог атакував українських захисників на Покровському напрямку. На напрямку Нетайлове – Яснобродівка триває бій. Силами оборони проводяться заходи щодо стабілізації ситуації.

Раніше Зеленський наголошував на тому, що наразі на Харківщині все під контролем Сил оборони, ситуація стабілізована.

Найглибша точка просування окупантів – 10 кілометрів. За словами Зеленського, на деяких напрямках росіяни зовсім не змогли просунутися.

Однак росіяни намагаються отримати тактичну перевагу для наступу на Харківщині. Для цього їм потрібно захопити Вовчанськ.