Нова заморожена продукція

Такого ви точно не очікували! Заморожені напівфабрикати ТМ «Ласунка»: пельмені та вареники, що вразять смаком з першого шматочка. Оскільки в основі виробництва лежить особлива технологія «шокової» заморозки, завдяки якій готова страва зберігає свої якісні та смакові властивості. Друге, що варто відзначити у новій продукції – це рівномірне співвідношення начинки до тіста 50/50, що робить ваш обід чи вечерю від ТМ «Ласунка» не лише смачної, а й поживною.

Не можна не відзначити й широкий асортимент смаків. Адже нова лінійка вареників має начинку на будь-який вибір. Від класичних – «Капуста з грибами» або «Картопля з цибулею», до нестандартних – «Сир та полуниця» й «Ожина та малина». А вареники з цілими ягодами «Полуниця» чи «Вишня» – ідеальний вибір для поціновувачів солодких моно смаків.

Тож наступного разу, розмірковуючи, чим смачненьким нагодувати родину, згадайте про нові напівфабрикати ТМ «Ласунка» – ситно, швидко та на 100% смачно.

Новий десерт від «Ласунки»

Виняткова солодка новинка – глазурований «Сирок ВеликаН». Кисломолочний сир із ніжною текстурою поєднали з ароматною ваніллю та огорнули хрустким шаром шоколадної глазурі – саме так створювалась наша особлива новинка «Сирок ВеликаН ваніль». Десерт, що обожнює не лише малеча, а й з задоволенням смакують дорослі. Для прихильників шоколадного смаку, ми створили «Сирок ВеликаН шоколад» з додаванням какао.

Зацікавила нова продукція від ТМ «Ласунка» – дізнавайтесь ще більше на офіційному сайті виробника https://lasunka.com/. Адже це лише початок, на вас чекає ще багато нового, вражаючого та смачного!