Про це голова Кабміну повідомив у своєму Telegram.

За його словами, концепт посилення стійкості демократії — це частина майбутньої української доктрини, основи якої окреслив президент Володимир Зеленський.

Він уточнив, що в додаток до концепту уряд формує план реформ, куди хочуть закласти розвиток державних інституцій, розвиток конкурентної економіки та зміцнення взаємодії між державою, бізнесом та громадянським суспільством.

«Ми прагнемо зібрати та пріоритезувати всі необхідні реформи, включаючи пропозиції партнерів щодо змін та трансформацій нашої держави в один документ — План реформ до 2027 року», – каже Шмигаль.

Прем’єр додав, що під час зустрічі з послами було порушено теми продовження прямої бюджетної підтримки України та конфіскації заморожених російських активів на користь нашої країни.

Так, 25 вересня Білий дім надіслав Україні листа із реформами, які потрібно впровадити для отримання допомоги. Наступного дня Сполучені Штати офіційно підтвердили, що надіслали на розгляд України та міжнародних донорів перелік «пріоритетних реформ».

А вже 28 вересня прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що пані посол Сполучених Штатів Бріджит Брінк офіційно передала для обговорення пропозиції щодо реформ.

Водночас керівник Офісу президента України Михайло Подоляк наголосив, що список пріоритетних реформ для якнайшвидшої інтеграції в Європу, є саме пропозицією, а не ультиматумом.

Фото: відкриті джерела