Про це голова уряду повідомив на своїй Facebook-сторінці за підсумками зустрічі з представницею зовнішньополітичного відомства США.

«Ми вірні нашому шляху реформ, які змінюють країну на краще та наближають вступ до Євросоюзу й НАТО», — наголосив він.

Водночас прем’єр-міністр продемонстрував американській амбасадорці Концепт посилення стійкості демократії в Україні.

«Під час зустрічі з пані послом США Бріджит Брінк передали американській стороні Концепт посилення стійкості демократії в Україні. Цей документ розроблений за ініціативи Президента Володимира Зеленського та погоджений, зокрема, з керівниками антикорупційних структур в Україні», — зазначив Шмигаль.

За словами Шмигаля, для реалізації Концепту Україна планує створити єдиний План реформ для посилення стійкості демократії, який об’єднає в собі всі потреби щодо позитивних перетворень у різних сферах.

«Також із Брінк обговорили пряму бюджетну підтримку з боку США, спільну роботу в межах Координаційної платформи донорів, посилення захисту неба та допомогу для енергетичного сектору», — додав прем’єр.

Нагадаємо, що 25 вересня Білий дім надіслав Україні листа із реформами, які потрібно впровадити для отримання допомоги. Наступного дня Сполучені Штати офіційно підтвердили, що надіслали на розгляд України та міжнародних донорів перелік «пріоритетних реформ».

Водночас керівник Офісу президента України Михайло Подоляк наголосив, що список пріоритетних реформ для якнайшвидшої інтеграції в Європу, є саме пропозицією, а не ультиматумом.

Фото: Facebook\Денис Шмигаль