З кінця лютого фахівці «Центру комунального сервісу» надали 366 850 консультацій з питань житлово-комунального господарства.

Про це повідомляє Офіційний портал Києва.

Задля безпеки споживачів і співробітників і дотримання правил військового часу консультації і послуги надавалися в дистанційному режимі.

Робота Call-центру та інших дистанційних каналів зв’язку концерну не припинялася навіть після вторгнення на теритрію України російських військ. З 24 лютого фахівці надавали  консультації щодо тарифів, нарахувань та оплат за житлово-комунальні послуги, приймали показники вузлів розподільного обліку (лічильників) води та опалення, здійснювали перерахунки, допомагали в реєстрації на сайті та отримані електронних рахунків, надавали інформацію щодо проведення періодичної повірки лічильників, а також усіх можливих способів вирішення проблемних питань в умовах воєнного стану.

Фахівці працювали в онлайн-форматі і надавали консультації у всіх працюючих каналах прийому звернень: Mesenger у Facebook, Skype-зв’язок, дистанційне обслуговування та зворотний зв’язок на сайті, через Call-центр,  додаткові стаціонарні номери та скриньки для прийому письмових звернень.

Команді ЦКС вдалось у стислі терміни налагодити необхідні комунікаційні процеси, щоб мати змогу навіть віддалено чи з укриття бути завжди доступними для киян і надавати необхідні послуги за допомогою онлайн-сервісу. Фахівці центрів щодня працюють, щоб кожен мав змогу отримати вичерпну відповідь на незрозумілі питання, розрахуватися за спожиті житлові-комунальні послуги онлайн.

Зазначимо, що кияни оцінили роботу фахівців «Центру комунального сервісу» в цей період, про що свідчать більше 250 отриманих подяк протягом останніх двох місяців від небайдужих мешканців столиці за надану професійну допомогу.

Фото: КМДА