Компанії, пов’язані з оточенням підприємця Дениса Комарницького, на початку грудня цього року отримали 10% власності готелю «Дніпро». Про це повідомляє видання “Наші гроші”.

За даними розслідувачів, в схемі власності ТОВ «Смартленд», яке в липні викупило на аукціоні державний готель «Дніпро», з’явився новий співвласник. Це ТОВ «Компанія з управління активами «Дельта Плюс», яка фігурує в кримінальній справі про привласнення бюджетних коштів фірмами з оточення Дениса Комарницького.

Основним власником ТОВ «Смартленд» є ТОВ «Айс Таун» (82% акцій).Саме «КУА «Дельта Плюс» на початку грудня отримала 10% в «Айс Тауні»; решту акцій компаній за собою зберіг Максим Терещук, який також займає посаду керівника «Смартленд».

Бенефіціаром «КУА «Дельта Плюс» вказаний киянин Олександр Шестаков — за даними видання «Наші Гроші», це начальник відділу інспекції з паркування Святошинського райуправління з паркування Департаменту транспортної інфраструктури КМДА.

Нагадаємо, готель «Дніпро» придбали на аукціоні на початку липня за понад 1 мільярд гривень. Єдиниим публічним власником став «кіберспортсмен» Олександр Кохановський, також він регулярно згадує про своїх партнерів, але не називає їх. Подейкують, що мова про оточення російського олігарха Алішера Усманова та Костянтина Малофєєва. Також відомо, що Кохановський та його партнери нині підшукують для придбання ще одну локацію в середмісті Києва.

Раніше ми повідомляли, що готель «Дніпро», який купували під кіберспортивну арену, реєструє торгову марку казино.

Фото: фейсбук