Арешт визнали необґрунтованим.

Подільський районний суд Києва у червні наклав арешт на 100% корпоративних прав ТОВ “Еко-Буд-Трейд”, але минулого тижня скасував це рішення як помилкове. Про це повідомлено в ухвалі від 22 липня, опублікованій у судовому реєстрі.

Як відомо, компанія “Еко-Буд-Трейд” у 2017 році виграла тендер на добудову Подільсько-Воскресенського мостового переходу через Дніпро. Згодом правоохоронні органи відкрили провадження щодо розтрати коштів на будівництві.

У червні 2022 року прокуратура звернулась до суду з проханням арештувати корпоративні права компанії, – з наміром конфіскувати їх у випадку засудження директора.

Подільський суд задовольнив це клопотання, але уже через півтора місяці скасував своє рішення.

Арешт визнали необґрунтованим, тому що підозрюваний директор не є ані засновником, ані учасником, ані кінцевим бенефіціаром “Еко-Буд-Трейду”. А отже, конфіскувати корпоративні права компанії буде неможливо, навіть якщо його визнають винним.

Як ми писали, «Еко-Буд-Трейд», пов’язують з Денисом Комарницьким. Його ЗМІ називали «смотрящим» за Києвом від Офісу президента Зеленського. Раніше Комарницький був членом команди Леоніда Черновецького.

У жовтні 2021 року АМКУ оштрафував ТОВ «Еко-Буд-Трейд» за змову на торгах з будівництва Подільського моста.

Фото: Фейсбук