Про це розповів в ефірі КИЇВ24 експрацівник Служби безпеки України Іван Ступак.

«Треба починати від наших людей, бо, це вони розповсюджують. Тут, на жаль, окрім каральних якихось акцій, правових каральних акцій, на жаль, інших варіантів поки що немає, я не вбачаю. Бо заклики, прохання, наполегливі прохання, все одно у людей чухаються руки зробити якусь сенсацію, зазняти або самим викласти у себе в соцмережах. Подивіться, що я зазняв, або передати, продати телеграм-каналам і вони вже розповсюджують» — каже Ступак.

Також експерт ввжає, що українцям варто бути більш розбірливими у питанні довіри джерелам інформації. Ступак натякає, що ОПУ не може бути причетна до розповсюдження інформації шляхом співпраці з лояльними Телеграм-каналами.

«Тепер з приводу самих телеграм-каналів. Тут знову такі питання до людей. Будь ласка, не треба довіряти телеграм-каналам умовним «Кіно.лайно.ком», якщо він там щось викладає, щось надзвичайне, не треба вважати, що за анонімним телеграм-каналом сидить умовний генерал СБУ, генерал служби зовнішньої розвідки, або пан Ермак разом з Зеленським й вони такі сидять, думають «не можу від себе викладати інформацію, треба сидіти, створити анонімний телеграм-канал й будемо звідти випалювати всю інформацію» – каже Ступак.

Фото: gettyimages