Про це на своїй сторінці в Facebook написав заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

3 серпня, о 12.00, до поліції зателефонувала представниця АТ «Універсал Банк» (Шевченківський район, приміщення бізнес-центру «Леонардо») та повідомила, що у відділення зайшов невідомий чоловік віком до 35 років, який сказав, що у нього в рюкзаку знаходиться бомба і попросив викликати поліцію», – написав Антон Геращенко.

Він додав, що працівники банківської установи покинули приміщення, а керівник відділення залишилася за власним бажанням.

ПОГРОЗА ВИБУХОМ У МІСТІ КИЇВ03 серпня, о 12.00, до поліції зателефонувала представниця АТ «Універсал Банк»…

Опубліковано Антоном Геращенком Понеділок, 3 серпня 2020 р.

Введено в дію спеціальну поліцейську операцію «Грім». Представники поліції почали перемовини з терористом.

Прохання до громадян та гостей міста змінити маршрути переміщення та оминати район перехрестя вул. Богдана Хмельницького та вул. Володимирської.

ОНОВЛЕНО ВІД 13:22.

Наразі стало відомо, що терорист хоче вийти в прямий ефір на будь-якому з телеканалів, щоб озвучити повідомлення. Про це повідомляє телеграм-канал Kyiv News.

Що саме хоче повідомити чоловік — наразі невідомо.

На місці подій – знімальна група телеканалу “Київ” повідомляє про повне перекриття вулиці Богдана Хмельницького по всім периметрам.

ОНОВЛЕНО від 13:56

За попередньою інформацією особою, яка погрожує терористичним актом – громадянин Узбекистану Карімов Сухроб Рахманович (25.03.1988 р.н.)

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

Судячи за його соціальними мережами – це психічно неврівноважена особа», – додав заступник міністра.
Поки що невідомо, наскільки серйозні його наміри, та чи, справді, в нього справжня вибухівка. Тому наразі обрана стратегія перемовин.
На місці створений оперативний штаб СБУ та поліції. Введений в дію план спеціальної операції «Бумеранг».

У БЦ «Леонардо» не евакуювали друге крило будівлі, оскільки, за словами очевидців, «якщо бомба вибухне, то все одно в іншій секції».

ОНОВЛЕНО о 14:10

На місці події прибула спецгрупа “Альфа”. Готуються снайпери.

До чоловіка пропустили журналістів трьох телеканалів (112, “НАШ” та ZIK) за розпорядженням керівника спецоперації.

ОНОВЛЕНО о 14:23

У Facebook Антон Геращенко повідомив, що “терорист декларує, що в його рюкзаку є великий заряд вибухівки, який здетонує, якщо його вб’ють, оскільки за його ногу причеплений трос, який прив’язаний до детонатора”.

ОНОВЛЕНО о 14:40

Чоловік, який захопив банк у бізнес-центрі “Леонардо”, вимагає 40 тисяч гривень. Про це розповіла одна із заручниць Ольга Ратушенко, яка вже звільнена, передає телеканал “Україна 24”.

Правоохоронці попросили всі телеканали на місці події біля БЦ Леонардо вимкнути прямі ефіри. Телеканали виконали вимогу. Телеканали ZIK та 112-й вели пряму трансляцію за участю терориста.

В ефірі оба телеканала дали пряму мова терориста. Він назвав себе “святим духом”, за його словами світом має правити одна людина і це він. Його не влаштовує життя в Україні та зокрема, йому не подобаються дії політиків, що вони обманюють. Також він заявив, що усіх президентів України, політиків, прокурорів, суддів потрібно садити у в’язниці. Більше того, він заявив, що введе воєнний стан і зробить це сам. Військові всіх країн, за його словами, мають захопити владу у цих країнах і передати її йому.

ОНОВЛЕНО о 14:54

Журналіст телеканалу “Київ” Вікторія Кісільова повідомляє Kyiv Media, що терориста затримано. Про це журналістці сказав представник СБУ. Чи була при ньому вибухівка, наразі невідомо.

Детальніше про затримання терориста читайте за цим посиланням.

Фото: канал Київ та Facebook