Компанія Степана Черновецького готова була заплатити за 100% акцій «Першого київського машинобудівного заводу» не більше стартової ціни аукціону. Про це повідомила директорка компанії «Інвест новація» Вікторія Федорова у коментарі «ЕП», яка з посиланням на власні джерела заявила про змову Черновецького із переможцем торгів.

Федорова каже, що «Інвест новація» насправді зробила ставку у приватизаційному конкурсі, подавши заявку та прийшовши на аукціон, але не стала «йти далі у торги».

Представники компанії «Інвест новація» на приватизаційному конкурсі

«Умови конкурсу дуже непрості, як і сам об’єкт із його історією. На наш погляд, навіть початкова ставка була досить висока з урахуванням усіх проблем, боргів та скільки ще потрібно інвестувати. Тому йти далі ми не захотіли», – пояснила вона.

Федорова відмовилася коментувати інформацію про можливий договір Черновецького з Василем Хмельницьким не підвищувати ціну лоту в обмін на майбутню співпрацю щодо забудови території заводу.

«Ми відповідаємо від себе, від компанії, яка брала участь у конкурсі. Ми свої рішення ухвалювали самі. А те, що ви називаєте інформацією, звучить більше, як чутки, а їх ми не коментуємо», – заявила Федорова.

Нагадаємо, 27 жовтня АТ «Перший київський машинобудівний завод» («Більшовик») продали на аукціоні за 1,429 млрд грн.

У торгах АТ «ПКМЗ» переміг ТОВ «Дженерал Комерс». Компанія зареєстрована у Києві, статутний капітал становить 4 тисячі грн. За даними YouControl, компанія займається неспеціалізованою оптовою торгівлею. Вона пов’язана з групою UFuture Василя Хмельницького та Андрія Іванова.

Тепер «Дженерал комерс» має 10 днів на підписання договору, а також 30 днів для сплати суми та отримання схвалення Антимонопольного комітету. Після цього 100% акцій перейдуть на рахунок покупця.

Фото: Фейсбук