Ректору КНУ імені Тараса Шевченка направили листа із проханням посприяти в організації зустрічі студентів із Навчально-наукового інституту журналістики КНУ з правозахисницею Еммі Карр та росіянкою Мариною Овсянніковою.

Про це повідомляє Громадське радіо з посиланням на джерела.

У листі йдеться про те, що з 30 травня по 3 червня у Києві для проведення зустрічі з відомою правозахисницею Еммі Карр, директором з гуманітарних питань Фонду прав людини перебуватиме Марина Овсяннікова.

«Просимо Вас сприяти в організації зустрічі студентів Навчально-наукового інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка з Еммі Карр та Мариною Овсянніковою. Запропонувавши тему зустрічі: «Сучасні стандарти журналістики, як засіб протидії фейкам та пропаганді в інформаційних війнах», – йдеться у листі до ректора КНУ Володимира Бугрова.

За даними джерела Громадського радіо, директор Інституту журналістики, професор Володимир Різун відмовився від цієї зустрічі.

Нагадаємо, що Генеральний директор «Інтерфакс-Україна» Олександр Мартиненко повідомив, що агенція скасувала пресконференцію росіянки Марини Овсяннікової через «негативний суспільний резонанс».

Марина Овсяннікова — колишня редакторка російського “Первого канала”, яка 14 березня влаштувала нібито демарш під час прямого ефіру новин російського “Першого каналу”. Вони вибігла в студію, де йшла трансляція, з антивоєнним плакатом.

Овсяннікову після цього не засудили, і навіть дозволили виїхати з росії в Європу, де та стала ледь не символом боротьби з роспропагандою. Багато українців вважають, що історія Овсяннікової це спецоперація — адже ефіри новин в росії йдуть в запису, а справжніх дисидентів з країни випускають вкрай рідко.

Фото: Скріншот