Про це повідомляєполіція Києва.
Про подію столичні правоохоронці дізнались із соціальних мереж — в одному зі столичних телеграм-каналів було поширене відео, як неповнолітній у під’їзді багатоповерхівки провокує конфлікт з літнім чоловіком та б’є його ногою.
Вчора ювенальні поліціянти запросили 14-річного киянина разом з батьками до управління поліції для надання пояснень.
На матір підлітка співробітники поліції склали адміністративний матеріал за неналежне виконання батьківських обов’язків (ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення). Це тягне за собою попередження або накладення штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Рішення щодо відповідальності прийматиме суд.

Подробиці інциденту

Як з’ясувалось, юнак проживає в одному будинку з дідусем та зневажливо ставиться до нього.
Побачивши чоловіка на сходовому майданчику, підліток почав виганяти пенсіонера на вулицю та вдарив його ногою. Подію на камеру фільмувала подруга неповнолітнього, після чого відео стало надбанням соцмереж.
Поліціянти наголосили порушнику, що образливе ставлення до інших людей є неприйнятним та має наслідки у вигляді адміністративної або кримінальної відповідальності.
Окрім того, інформацію стосовно порушника поліція вже передала до соціальних служб та навчального закладу з метою проведення подальшої виховної роботи.