Про це повідомили кореспонденти Київ24.

Церемонія прощання пройшла в Національній філармонії міста Київ.

Процесія почалася об 11:30 і тривала до 14:00. Біля філармонії зібралися шанувальники творчості виконавця, його друзі та близькі.

Кореспонденти зазначають, що залу філармонії прикрасили квітами – білими та червоними трояндами, а також зробили гарну інсталяцію з родинних фотографій Світлани та Віталія Білоножків.

Зазначається, що серед знаменитостей на прощанні з Білоножком присутні співачка Оксана Білозір, патріарх Філарет, ведучий Петро Мага. Біля труни стояли вінки зі стрічками: “Від родини Ротару” та “Від родини Лободи”.

Народний артист України, засновник і організатор Міжнародного фестивалю родинної творчості “Мелодія двох сердець” та суперзірка української естради Віталій Білоножко помер 9 січня на 71-му році життя.

Одними з найвідоміших його хітів є: “Україна-мати”, “Боже, дай Україні волю!”, “Давайте разом заспіваєм, браття”, “Чарівнице”, “Щоб ти щасливою була”.

Артист виступав дуетом разом із дружиною Світланою Білоножко. У грудні 1995 року отримав звання народного артиста України. А в 1999 році разом із дружиною заснував Міжнародний фестиваль родинної творчості “Мелодія двох сердець”.

Загалом співак випустив шість компакт-дисків в Україні, США та Канаді, антологію власної творчості та 12 аудіокасет.