Про це повідомив заступник голови КМДА Костянтин Усов.
Протягом жовтня цього року кияни сплатили за паркування 2,288 мільйона гривень. При цьому у вересні відповідна сума становила 2,212 млн грн, а у серпні – 1,601 млн грн.
Близько 96% від суми у жовтні, сплачено за паркування у l зоні (центр столиці). Найбільша сума, сплачена однією особою протягом місяця, становить 5355 грн.
Кількість оплат за паркування через застосунок «Київ Цифровий» у порівнянні з вереснем зросла більше, ніж на третину. Через нього місто отримало 2,1 млн грн. Також для сплати за паркування кияни активно використовують такі сервіси, як Parking UA, EasyРay, Приват24, iPay та Portmone.
«Це свідчить про те, що кияни повністю підтримують повний перехід міста до безготівкових розрахунків», – зазанчив заступник голови КМДА.
Загальна сума штрафів, що були сплачені у жовтні, у півтора рази збільшилася порівняно з серпнем і становить 4,557 млн грн. Рекордсмен за кількістю штрафів отримав 9 постанов за місяць.
«У жовтні зафіксовано значне зменшення середньої тривалості паркування порівняно з літнім періодом, – заначив Костянтин Усов. – Так, у l зоні вона скоротилася з трьох годин до двох, у 2 зоні – з трьох із половиною годин до півтори години, а у спальних районах – із чотирьох з половиною годин до двох. Це означає, що кияни стали ефективніше розпоряджатися своїм часом», – підкреслив Костянтин Усов.
При цьому, як звернув увагу заступник голови КМДА, впевнено зростає загальна кількість паркувань – порівняно із серпнем вона зросла вдвічі.
«Загальна тенденція зменшення середньої тривалості паркування і збільшення кількості паркувальних сесій показує, що стратегія нової паркувальної політики міста починає працювати в задуманому напрямі і свідчить про початок формування у Києві культури паркування», – резюмував заступник голови КМДА.
Фото: телеграм