Працівники компанії ходять по квартирах тільки якщо потрібно перевірити стан газової мережі або зняти покази лічильника.

12 липня стало відомо про двох молодих людей, які під виглядом працівників “Київгазу” збирають кошти з літніх людей на Березняках — нібито на заміну обладнання. 13 липня в “Київгазі” підтвердили, що це були не їхні працівники.

Запевняємо вас, що компанія «Київгаз» не збирає гроші у споживачів, а заміни газопроводів та інші ремонті роботи у будинках, які постраждали від ракетних обстрілів, виконує власним коштом. Про всі ці роботи мешканців будинків та керуючі компанії, які обслуговують будинки, попереджаємо заздалегідь” — йдеться в дописі.

Киянам нагадують, що працівник “Київгазу” може прийти лише у двох випадках:

  • приходить контролер, щоб зафіксувати фактичні показання лічильника;
  • приходить майстер, щоб перевірити стан газової мережі, обладнання та відсутність витоку перед відновленням газопостачання.

Нагадаємо, раніше в “Київгазі” наводили три варіанти, як розпізнати їхнього працівника: за формою, за посвідченням та за документами.

Щоб перевірити, чи дійсно співробітник компанії прийшов перевірити лічильники, можна звернутися в службу підтримки в Телеграмі або подзвонити до контакт-центру за номерами: (044) 495-04-04, (097) 495-11-04.

Фото: Фейсбук