У КНДР “дуже сумлінно” готуються до візиту російського диктатора. Весь Пхеньян завішали плакатами з портретами російського “вождя” та триколором.

Відео “гостинної зустрічі” Путіна шириться мережею.

Що відомо про візит Путіна в Північну Корею

Російський президент Володимир Путін на запрошення лідера Північної Кореї Кім Чен Ина 18 та 19 червня перебуватиме з візитом у КНДР.

Водночас пропагандистське російське видання “РІА Новини” повідомляє, що перед візитом у північнокорейській газеті “Нодон синмун” опублікували статтю очільника Кремля “Росія і КНДР: традиції дружби і співпраці крізь роки”.

У ній Путін заявляє, що Росія готова до “тісної взаємодії з КНДР, щоб зробити міжнародні відносини демократичнішими й стабільнішими”. Крім того, російський диктатор подякував Північній Кореї за підтримку війни проти України.

“Ми високо цінуємо тверду підтримку КНДР у проведенні російської спеціальної військової операції в Україні (війни в Україні – ред.), солідарність із нами у ключових міжнародних питаннях, готовність відстоювати загальні пріоритети та погляди на майданчику Організації Об’єднаних Націй”, — йдеться у статті.