Про це повідомляє Шевченківська РДА.

Голова району Олександр Поповцев проінспектував стан виконання робіт у багатоповерхівках, які постраждали внаслідок ворожих ракетних обстрілів. Також було проведено комісію з питань підтвердження готовності будинків до експлуатації після виконання відновлювальних робіт та підписання актів готовності закінчених капітальних ремонтів об’єктів.
Дві багатоповерхівки на вулиці Богдана Гаврилишина, що постраждали від ракетних обстрілів у березні, повністю відновили. У пошкоджених будинках проведені роботи з ремонту покрівель, сходових клітин, інженерних мереж та замінено ліфти, відновлено асфальтне покриття прибудинкових територій. Завершили соціальний ремонт в квартирах. Найближчим часом мешканці зможуть повернутися до своїх квартир“, – зазначив він.
Як відомо, 16 березня внаслідок потрапляння уламків снаряда у житловий будинок, стався обвал на 12-му та технічному поверхах, також було частково пошкоджено сусідній 9-поверховий будинок. Після обстеження технічного стану будинку експерти виявили, що опорні конструкції не пошкоджені й він може бути відновлений.

Фото: Facebook