Формат тренінгів передбачає наявність чотирьох локацій, де працюють лектори відповідно до напряму.

У вестибюлі станції метро «Театральна» містяни мали змогу пройти безпекові тренінги за участю рятувальників, саперів, медиків та психологів Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Про це повідомляє КП «Київський метрополітен».

Формат тренінгів передбачає наявність чотирьох локацій, де працюють лектори відповідно до напряму. Так, сапери ДСНС розповіли, що робити при виявленні вибухонебезпечних предметів. Фахівці з цивільного захисту продемонстрували, як правильно підібрати тривожну валізу та правильно її зібрати.

На локації з медиками слухачі мали змогу потренуватися правильно накладати джгут, турнікет та пов’язку, а також робити масаж серця та штучне дихання. Психологи розповіли учасникам тренінгів, як подолати негативні емоційні стани, такі як істерика, ступор, тривожність та панічні атаки.

Загалом тренінги тривали протягом чотирьох годин.

Нагадаємо, що це другий захід столичного метрополітену в рамках спільного проекту з Державною службою України з надзвичайних ситуацій. Наразі планується проведення ще двох тренінгів на станціях синьої та зеленої ліній метрополітену.

Фото: КМДА