Благодійники закликають кожного не бути байдужим та також брати участь у відновленні нашої країни та допомогти постраждалим від війни.

Про це повідомила Бучанська міська рада.

Так, у Ворзелі триває спільний проект фонду “Якість Жuття” та Global Empowerment Mission (GEM) з відновлення багатоквартирного будинку, що зруйнуваний обстрілами рашистів. Нещодавно Бучанський міський голова Анатолій Федорук підписав меморандум про співпрацю, який уже переріс у конкретні дії.

“До спільної роботи долучаються і власники житла. Андрій – господар однієї з квартир – разом з будівельниками відновлює з руїн своє помешкання. Його дружина й діти наразі перебувають у Німеччині. Але всі вони з нетерпінням чекають повернення додому. Анна, їхня сусідка, також дуже сподівається, що зможе повернутися в рідну домівку. Зі сльозами на очах літня жінка дякує усім небайдужим, що тепер має надію невдовзі жити у власному житлі”, – зазначили у дрописі.

Благодійники закликають кожного не бути байдужим та також брати участь у відновленні нашої країни та допомозі постраждалим від війни.

Фото: Фейсбук