Про це йдеться в повідомленні Міноборони України.
«Наші громадяни за кордоном також користуються застосунком для уточнення даних. Це маленький, але важливий вчинок для країни. Ми цінуємо це і продовжуємо розвивати зручні сервіси для усіх — незалежно від того, де вони знаходяться», – зазначила заступниця міністра оборони Катерина Черногоренко.
Країнами-лідерами за активністю користувачів застосунку стали Польща, Німеччина, Канада, Чехія, США, Велика Британія, Іспанія, Литва, Нідерланди та Словаччина.
Все, що потрібно знати військовозобов’язаному про застосунок “Резерв+”
Нагадаємо, що з 18 травня застосунок “Резерв+” від Міноборони доступний до завантаження і через нього можна оновити облікові дані військовозобов’язаного.
“Резерв+” надає можливість оперативно оновити дані та отримати доступ до інформації про себе у реєстрі “Оберіг”. Під час оновлення даних направлення на ВЛК видаватися не буде. Таке направлення може бути виписано у разі потреби згодом, зазначають у ТЦК.
Декого може занепокоїти те, що після уточнення даних його статус у “Резерв+” встановлений як “уточнюється” або ж “у розшуку”. Втім причина цьому здебільшого “прозаїчна”. Роз’яснення від ТЦК щодо статусів у додатку — читайте в матеріалі КИЇВ24.
Крім цього, у Міноборони відповіли на найбільш поширені питання щодо застосунку «Резерв+», які виникають у користувачів. Подробиці дізнайтесь за посиланням.
Зазначимо, усі військовозобов’язані, призовники та резервісти віком від 18 до 60 років, повинні оновити свої дані до 16 липня 2024 року.
Раніше ми повідомляли, що чинним військовослужбовцям не потрібно встановлювати “Резерв+”. Для них незабаром запустять альтернативний застосунок. У Міноборони повідомили, що встановлення військовослужбовцями “Резерв+” призвело до перевантаження системи. Скоро запровадять застосунок “Армія+”, де будуть всі опції, які потрібні вже чинним військовослужбовцям.