Про це Дмитро Кулеба заявив у  соцмережі X

МОК фактично дав Росії зелене світло на озброєння за допомогою Олімпіади. Тому що Кремль використовуватиме кожного російського та білоруського спортсмена як зброю у своїй пропагандистській війні. Я закликаю всіх партнерів рішуче засудити це ганебне рішення, яке підриває олімпійські принципи

Відомо, що виконавчий комітет Міжнародного олімпійського комітету (МОК) допустив росіян і білорусів до Олімпійських ігор-2024 у Парижі під нейтральним прапором.

Нагадаємо, у п’ятницю, 8 грудня, виконавчий комітет Міжнародного олімпійського комітету (МОК) дозволив російським і білоруським спортсменам змагатися на Олімпійських іграх 2024 у Парижі, але індивідуально і під нейтральним прапором. Вони не мають права виступати з власними командами чи демонструвати державну символіку.

Нагадаємо, у квітні 2023 року пленум Олімпійського комітету Чехії не погодився з будь-якою формою участі Росії та Білорусі в Олімпійських іграх-2024 у Парижі під час війни в Україні. Представники асоціацій мали б звернутися до міжнародних спортивних федерацій й активно працювати над тим, щоб не допустити участі спортсменів з Росії та Білорусі в Олімпійських іграх.

Раніше збірним України офіційно заборонили участь у змаганнях, де будуть представлені атлети з Росії чи Білорусі. Відповідний текст наказу опубліковано на сайті Міністерства молоді та спорту України.