Про це в ефірі КИЇВ24 розповів співробітник СБУ (2004-2015) Іван Ступак.

Якщо така стаття була в WSJ, була не одна і були публікації в українських і англомовних ЗМІ про те, як наші спецпризначенці активно нарізають,  як салямі, російських вагнерівців. І допити полонених російських вагнерівців були. Офіційно Україна не підтверджує, але виходячи з публікацій в іноземних ЗМІ, ми там є. Яка мета? Це моє припущення, можливо, уряд Судану зацікавлений в такій боротьбі.

Він припустив, що Судан міг передати Україні певну кількість боєприпасів до певного виду озброєння у вигляді винагороди.

Це може бути все, що завгодно: постріли до танків, артилерійські постріли, це можуть бути якісь радари, якась важка техніка. Звісно, країна Судан зараз охоплена нестабільністю і я думаю, щось вони могли передати, що нам важливо. Бо просто так, а давайте ми відправимо наших спецпризначениць туди, просто допомогти уряду Судану. Я думаю, що ні, ніхто б на це не пішов.

Раніше у Головному управлінні розвідки повідомили, що Росія планує дискредитувати наших спецпризначенців, звинувативши Україну у використанні зброї від США в бойових діях у Судані. Мета подібних публікацій ― звинувачення західних союзників у безконтрольному обігу зброї за участі України.