Судмедексперти встановили причину смерті волонтера.

Про це повідомляє прес-служба поліції Києва.

«В рамках розслідування кримінального провадження, відкритого за ч. 1 ст. 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України, поліцейські розпочали першочергові слідчі дії та оперативно-розшукові заходи для встановлення місцезнаходження зниклого»,  – повідомляє поліція.

Поліція встановила, що цю квартиру померлий орендував 15 липня. Власник попередив, що днями прийде майстер, аби встановити кондиціонер. Однак потім орендар на зв’язок не виходив та двері не відчиняв. Після цього власник намагався потрапити в квартиру, однак з внутрішнього боку дверей були вставлені ключі.

За словами поліції, судово-медичний експерт зовнішніх ознак насильницької смерті не виявив. Під час огляду квартири правоохоронці, окрім документів та особистих речей померлого, знайшли 11 пігулок білого кольору, а на столі – записку.

Всі речові докази направлені на проведення відповідних експертиз, серед яких почеркознавча та психологічна.

Також правоохоронці відшукали свідка, з яким спілкувався загиблий перед смертю. Поліція стверджує, що свідок надав важливі покази для слідства. Які саме, не уточнюється.

Додатково зазначаємо щодо повідомлень у ЗМІ про заплямований диван, який винесли з місця події: за попередніми висновками експертів, плями на меблях з’явились внаслідок природнього процесу розкладання людського тіла, адже чоловік пролежав мертвим у приміщенні щонайменше 5 діб при температурі близько 25 градусів за Цельсієм. Перед тим, як дозволити власнику зайти до квартири, експерти відібрали необхідні біологічні матеріали для проведення експертних досліджень.

За словами заступника міністра внутрішніх справ Антона Геращенка у коментарі для ZN.UA, провадження зареєстровано за ст. 115 Кримінального кодексу (умисне вбивство).

«Про причини смерті сказав розтин. І огляд тіла. І огляд місця події», –  повідомляє Геращенко.

Kyiv Media вчора писали, що, за словами друзів та колег Олексія, його вдові не дали забрати тіло чоловіка із моргу.

Заступник міністра уточнив, що розтин було завершено об 11:30 у четвер, 23 липня. Він також підкреслив, що вдова покійного може забрати його тіло в Бюро судмедекспертизы.

За словами заступника голови МВС, через годину після завершення розтину слідчий Рустам Бондар зателефонував дружині Кучапіна і сказав їй прийти з документами до іншого члена слідчої групи – слідчого Вероніки Поліщук. О 14:15 дружина прийшла до слідчого Поліщук, і та віддала їй паспорт, ідентифікаційний код та посвідчення Кучапіна, видане «Домом молитви Києва». Співробітниця поліції пояснила, що із цими та своїми документами слід йти у морг за довідкою про причини смерті, а потім – в прокуратуру за дозволом на видачу і поховання тіла.

У поліції запевнили, що більше ніяких скарг і заяв з її боку не було.

Нагадаємо, 16 липня Олексій Кучанін сказав, що їде з Києва до Дніпра через сервіс BlaBlaCar, і загадково зник.

Фото: Facebook