Про це повідомляє Dagens Nyheter.
“Йдеться, зокрема, про співпрацю між податковими органами, яку ми вважаємо недоречною за нинішніх обставин”, – повідомив міністр з питань співробітництва у сфері розвитку Бенджамін Дуза, пише видання.
За його словами, уряд може відновити офіційну співпрацю з Грузією, якщо країна знову наблизиться до Європейського Союзу.
Якщо виявиться, що Грузія серйозно ставиться до своєї заявки на вступ до ЄС, і що вона захищає свої відносини з ЄС, Швеція відчинить двері.
Нагадаємо, згідно з офіційними результатами виборів 26 жовтня, керівна партія «Грузинська мрія» отримала понад 54% голосів, що достатньо для збереження контролю над урядом в країні.
27 жовтня міжнародні спостерігачі від ОБСЄ, Ради Європи, НАТО і Європарламенту заявили, що “парламентські вибори в Грузії були затьмарені вкоріненою поляризацією та риторикою, яка викликала тиск на виборців”.
Увечері 28 жовтня у столиці Грузії розпочалися протести після оприлюднення результатів парламентських виборів. Близько 15 тис. осіб вийшли до будівлі парламенту у центрі міста.