Гробницю виявили на початку цього року, про що повідомляє CBS News.

У ній зберігалася колекція виробів з кераміки та амфор, які зазвичай асоціюються з давньогрецькою чи римською культурами, кажуть археологи.

У гробниці знайшли посуд, чашки, залізні предмети та різноманітні керамічні вироби й декоративні аксесуари в гарному стані.

Також там виявили скатертину, яку, можливо, використовували під час ритуалу поховання.

Крім цього, в похованні виявили бронзовий казан.

Археологи припускають, що знайдені речі могли належати родині, яка у свій час вважалася заможною.

Ми стали свідками відкриття стародавньої етруської гробниці, похованої в некрополі Остерія у Вульчі.

Історики кажуть, що етруски побудували свою цивілізацію на частині території, яка зараз є сучасною Італією, починаючи з 900 року до нашої ери.

Спершу народ мешкав на території сучасної Італії, а пізніше в результаті римсько-етруських воєн він потрапив до Римської імперії.

Наразі, місце археологічних розкопок у північному регіоні Лаціо неподалік від Монтальто-ді-Кастро є одним із найпопулярніших місць для туристів.

Нагадаємо, наприкінці вересня біля єгипетського узбережжя в стародавньому портовому місті Тоніс-Геракліон у затоці Абукір археологи виявили храм Афродіти. Також там виявили нові «скарби та таємниці». Також археологи виявили підземні споруди, які підтримувалися добре збереженими дерев’яними стовпами та балками. Вчені відносять їх до 5 ст. до нашої ери.