Про це повідомила директорка Департаменту санкційної політики Мінюсту Інна Богатих.

«Щойно Вищий антикорупційний суд задовольнив позов Міністерства юстиції України про застосування санкції у вигляді стягнення активів до Богуслаєва та Кононенка. В дохід держави стягнуто корпоративні права (Мотор банк, Мотор Гарант (страхова), Вінницький авіаційний завод та інші підприємства), нерухомість, земельні ділянки, грошові кошти (досить значна сума), зброя та інші активи», – поінформувала Богатих у Фейсбуці.

Вона уточнила, що у дохід держави стягнуто корпоративні права, зокрема, Мотор банку, Вінницького авіаційного заводу, нерухомість, земельні ділянки, гроші та зброю. Богатих додала, що попереду ще буде апеляція, але перший раунд вже виграний. Нагадаємо, експрезидента Мотор Січі Богуслаєва підозрюють у колабораціонізмі, пособництві росії та перешкоджанні діяльності ЗСУ.

Як повідомляла СБУ, Богуслаєв співпрацював з підприємством, яке з 2014 року перебуває під контролем так званої “днр” і продавав авіакомпоненти до підприємств військово-промислового комплексу рф.

У жовтні 2023 року СБУ передала до суду справу Богуслаєва та заарештувала його активи на понад 12 млрд грн.

Раніше у розслідуванні Bihus.Info зазначалося, що Кононенко і Богуслаєв володіють у Росії компаніями “Борисфен”, “Лосиный остров”, ЦИАМ, “Авиаремонт-МС”, ВКМС та ВК-МС.