Тато, мачуха та дідусь дівчинки загинули.

Про це розповіли у Поліції Київської області.

За словами Андрія Нєбитова, Даша разом із батьком і мачухою гостювали у хрещеної та повертались додому. Намагались з однієї вулиці Катюжанки переїхати на іншу, але потрапили під обстріл окупантів.

«Російські нелюди відкрили по машині стрілянину з автоматичної зброї. Причому з кількох напрямків. Батька та мачуху Даші вбили на місці, а машина загорілась. Дівчинка вискочила з авто, намагалась втекти, ховалася за вантажівкою, але окупанти не припиняли стріляти в її бік. Дитину тяжко поранили. Даша вдала з себе мертву, аби російські солдати її не стратили. Росіяни підійшли, штурхнули ногою, перевіряючи чи вона жива, та пішли далі», — розповів  Нєбитов.

Він зазначив, що стікаючи кров’ю, дівчинка буквально виповзала з-під куль, дивом вижила. У неї потрапили дві кулі: одна в руку, друга у стегно. «Я чула як вони кричать: „Слева, слева“. Потім почали стріляти по мені. Спочатку болі не відчувала, все тіло просто оніміло», — згадує той жахливий день Даша.

Наразі дівчинка мешкає з мамою та маленькою сестричкою.

«Це черговий доказ злочинів російської армії проти людства, цивільного населення. Вони прийшли в Україну ґвалтувати, вбивати та руйнувати. Але покарання обов’язково прийде до кожного», — сказав Нєбитов.

Фото: Фейсбук