Про це сказав радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк в етері телемарафону.

Потрібно точно розуміти, яка кількість людей необхідна… щоб вона пройшла відповідне тренування, відповідну психологічну підготовку для того, щоб можна було забезпечити процеси ротації. А це питання не одного дня, не одного тижня, — каже радник керівника Офісу президента.

Він пояснив, що на фронті люди працюють 24/7, тому ТЦК також мають підлаштовуватися під цей режим.

На мій погляд, Кабінет міністрів іде назустріч ТЦК, що треба вибудовувати роботу не так, щоб ми працювали з 9-ї до 6-ї… Війна не має перерви на обід, певного таймінгу… Тому для того, щоби позбутися цього «тут працюють певний час, а на фронті — постійно знаходяться 24 на 7»… Щоби цього розриву не було і була правильно побудована логістика підготовки людей, які підуть на ротацію, доукомплектації, для цього потрібно, щоб ТЦК працювали інакше, — впевнений Подоляк.

За словами Подоляка, це стосується і кадрових змін, які відбувалися і відбуваються в ТЦК, і регламентної роботи, і регламенту таймінгу роботи ТЦК.

Нагадаємо, що сьогодні кабінет міністрів дав право Територіальним центрам комплектування та соціальної підтримки працювати цілодобово під час проведення мобілізації та/або під час дії воєнного стану.