«Щодня мені приходить від 12 до 67 заявок на ліки від різних військових частин, які зараз там, в тому клятому пеклі під Харковом, та від волонтерів, які, мов янголи з опаленими крилами, летять до наших захисників і захисниць крізь вогонь. Сьогодні вперше за тиждень поспала аж 5 годин. І вперше спромоглася написати звіт зі своїх відправлень гуманітарної допомоги. Харківщина наша, тримайся! Неймовірні 92 штурмова, 57 мотопіхотна, 42 механізована, 125 бригада ТРО, Підрозділ ГУР МО, Підрозділ 82-ї десантно-штурмової бригади 13 бригада Нацгвардії ХАРТІЯ – ви – титани, всі, хто боронить Харківщину в ці пекельні дні рашистського наступу. Тримайтеся, наші любі, а ми робимо все можливе тут, у волонтерському тилу», – написала Василець у своєму Фейсбук.

Окрім забезпечення Харківського напрямку Олеся Василець відправила також гуманітарну допомогу для хірургічного та терапевтичного відділень 5-ої та 4-ої міських лікарень прифронтового міста Запоріжжя.

Нагадаємо, що у травня Олеся Василець домовилася про безперервну доставку гуманітарної допомоги з Німеччини (місто Марль) від благодійного фонду Штефана Поля. (дати гіперпосилання на сайт) Цьому передумали тривалі 6-місячні перемовини Василець з німецькими партнерами України.

А також, користуючись депутатськими повноваженнями, Василець запровадила програму виплати грошової допомоги пораненим бійцям у Бучанській районній раді Київської області під назвою «Ліки для Героїв».