Про це повідомила Київська міська державна адміністрація.

У повідомленні зазначили, що допомогу від Гуманітарного штабу Києва, а саме продуктові набори, отримають внутрішньо переміщенні особи, які прибули до Києва з регіонів, де йдуть активні бойові дії.

«Підтримка тих, хто змушений був покинути рідний дім через активні бойові дії, – одне з найголовніших завдань для нас. Саме з цією метою з резервів Гуманітарного штабу Києва виділено майже 1500 тонн продуктів для надання переселенцям. Ми запропонували найпростіший механізм для отримання такої допомоги. Внутрішньо переміщеним особам достатньо з паспортом та довідкою про взяття на облік як ВПО прийти до одного з 10 міських ЦНАПів та отримати талон, що дає право на отримання допомоги від столиці в міських терцентрах. Протягом 45 днів внутрішньо переміщені особи можуть забрати свій продуктовий набір у будь-якому з 33-х місць видачі. Перелік усіх адрес буде вказано на зворотному боці самого талона», – повідомив Мондриївський.

Також він зазначив, що для запобігання певних незручностей у Центрах надання адміністративних послуг було створено додатково 110 робочих місць, що дасть змогу без зайвих черг обслуговувати ВПО. Реєстрацію розпочнуть уже наступного тижня.

Фото: Фейсбук