Журналіст сподівається, що сусіду-правоохоронцю не вдасться уникнути відповідальності завдяки своїй посаді.

16 липня в столиці на Виноградарі п’яна компанія гучно святкувала день народження у дворі будинку біля дитячого садочку. Проте на гучну лайку й танці поскаржилися сусіди і викликали поліцію. Але після швидкого від’їзду поліції учасник вечірки (працівник МВС) почав наполегливо вимагати розмови від журналіста, який мешкає поруч. Розмова закінчилася лайкою та легкими тілесними.

Про це повідомив журналіст Сергій Огородник на своїй сторінці в Facebook.

Рано чи пізно це мало статися. Приколи нашого Виноградаря.Хтось із сусідів образився на п'яні танці на столі й гучні…

Опубліковано Сергієм Огородником Четвер, 16 липня 2020 р.

У результаті, після того, як отримав у вухо (легкі тілесні), довелося і мені викликати поліцію. Устиг зняти, як ці люди поводилися, наче дикуни (іменинник Олександр у салатовій футболці демонстрував привселюдно геніталії!) Усе це відбувалося впритул до дитячого садочка! Поліція приїхала, заяву прийняли, тепер маю піти зняти побої з вуха,— прокоментував в дописі постраждалий журналіст.

Також він додав, що сподівається, що сусіду не вдасться уникнути відповідальності завдяки своїй посаді у правоохоронних органах.

Цікаво, що сусід із іншого будинку, коли це побачив, то сказав так: “Дарма ти поліцію викликав, його відмажуть усе одно”. Хочеться вірити, що це не так, — підсумував Огородник.

В МВС сайту ТСН повідомили, що зможуть надати коментарі після детального вивчення іниденту.

Нагадаємо, днями автівку колишнього мера Києва Олександра Омельченка помітили на парковці для людей з інвалідністю.

Фото: facebook