У цій статті інформуємо, чим вигідно їхати до Кишинева та скільки коштує вартість проїзду.

З Києва до Кишинева автобусом

Добратися з Києва до Кишинева можна прямим автобусним рейсом. Автобус Київ — Кишинів курсує щодня з декількох автовокзалів столиці. Час у дорозі до столиці Молдови складає понад 10 годин. Вартість квитків — від 800 гривень. Перевірити розклад руху, вартість та дізнатися точний час у дорозі  можна на сайті компанії Тікетс.

Подорожувати автобусом зазвичай дешевше, ніж авіа або залізничним транспортом. Ба більше, автобусні компанії часто пропонують знижки та акції. Це робить автобус доступним видом транспорту для широкого кола людей. І головне, автобус порівняно з іншими видами є екологічним транспортом. Це зумовлено тим, що за один маршрут автобус може перевозити понад 40 людей. Це означає, що поїздки ним зменшують викиди шкідливих речовин в атмосферу.

З Києва до Кишинева потягом

Доїхати з Києва до Кишинева можна потягом. Прямі рейси курсують щодня з Центрального залізничного вокзалу Києва навіть у воєнний час. Тривалість подорожі потягом понад 18 годин. Ціна одного квитка до Кишинева складає від 2 000 грн у плацкарті та від 2 500 грн — у купе.

Потяги — безпечний вид транспорту з комфортними умовами, як-от зручні сидіння та кондиціонери, ідеальні для довгих подорожей. Залізничні квитки часто дешевші за авіа чи автобусні, з пільгами для деяких категорій пасажирів. Розклад потягів дозволяє легко спланувати поїздку.

З Києва до Кишинева машиною

Можна дістатися з Києва до Кишинева автомобілем трьома маршрутами, найкоротший через Одесу – 570 км, близько 7 годин. Виїжджати з Києва треба трасою Київ-Чоп, потім по М-21 через Вінницю до кордону з Молдовою. Після кордону – до Тирасполя. Поїздка на авто забезпечує свободу вибору маршруту, часу виїзду, зупинок для відпочинку чи огляду цікавинок, а також комфорт особистого простору.

Чому варто побувати в Кишиневі

Кишинів розташований у гірській місцевості з лісами та озерами, відомий своєю багатою історією та культурою, музеями, галереями та театрами, включно з Оперним театром із відмінною акустикою. Місто приваблює любителів пішого туризму, лиж та велоспорту, має численні торгові центри та ринки.