18 травня з 9 до 18 години всі ЦНАПи Києва готові приймати військовозобов’язаних, щоб вони могли оновити свої дані. До системи під'єднано 300 адміністраторів.

Kyiv Media
Фото: відкриті джерела

Про це в етері КИЇВ24 розповіла директорка департаменту ЦНАП м. Києва Наталія Шамрай.

Завтра з 9 до 18 години всі ЦНАПи Києва готові приймати військовозобов’язаних, щоб вони могли оновити свої дані. Приходити можуть всі охочі, ми нікому не відмовляємо. До системи ми підключені.

Наталія Шамрай наголосила, що Київські ЦНАПи повністю готові приймати людей. Черг не передбачається, адже у ЦНАПів гарна пропускна здатність.

Людина має прийти, мати документи що посвідчують особу та військовий квиток чи приписне і далі будемо оновлювати дані. Якщо система з певних причин буде відмовляти, то будемо вирішувати куди звернутися. Ми всі підключені до системи. У Києві під’єднано майже 300 адміністраторів ЦНАПів. У нас гарна потужність та пропускна здатність, щоб приймати людей.

Мобілізація в Україні: деталі нового закону

Новий закон про мобілізацію набуде чинності з 18 травня 2024 року й відтоді всі військовозобов’язані чоловіки мають протягом 60 днів оновити свої дані у ТЦК. Якщо вони цього не зроблять, то їх можуть притягнути до відповідальності.

В Україні 4 травня скасовано статус “обмежено придатний” для військовозобов’язаних. А ті чоловіки, які отримали його раніше, матимуть 9 місяців, аби повторно пройти ВЛК і потрапити у категорію “непридатних” або “придатних” до військової служби. Про те, як визначатимуть придатність військовозобов’язаних за оновленими нормами, читайте в матеріалі КИЇВ24.

Тим часом з 18 травня  електронний кабінет військовозобов’язаного. У ньому військовозобов’язані повинні зареєструвати свій номер телефону, вказати електронну пошту та місце проживання. Їм треба буде додати свої дані через ТЦК, СП та цей ресурс.

Зазначимо, за новими нормами, усі військовозобов’язані мають уточнити свої дані у ТЦК, включно з тими, хто має бронювання. Крім цього, бізнес зобов’яжуть не тільки вести військовий облік, а й забезпечувати вручення повісток. Детальніше про вручення повісток на роботі — читайте за посиланням. 

Читайте КИЇВ24 на інших платформах

    Останні новини

    Погода
    Більше новин